«Євробляхерів» чекає «чорний період» уже з листопада: майно заарештують, усім нарахують величезні штрафи

«Євробляхерів» чекає «чорний період» уже з листопада: майно заарештують, усім нарахують величезні штрафи

В Україні через півтора місяця закінчиться період пільгового розмитнення «євроблях». Після цього всіх водіїв і власників нерозмитнених авто почнуть штрафувати на суму до 170 тис. грн. А тим, хто не заплатить, заарештують рахунки і майно.

Як говориться в матеріалі UBR, розмір усіх митних платежів становитиме приблизно 35 тис. грн. Така сума може виявитися непосильною для левової частки власників машин без реєстрації.


Читайте також:   Кабмін підвищив зарплати співробітникам Верховної Ради


Якщо людину на нерозмитненій «євроблясі» поліцейський зупинить після 10 листопада, то спочатку він випише постанову на 8500 грн (поліцейський штраф). Після – передасть дані на митницю, де згодом і складуть постанову за перевищення терміну ввезення авто – ті самі 170 тис. грн.

Отримає його власник «євробляхи» за адресою прописки через пошту. Після чого повинен буде приїхати на митницю і дати пояснення, а далі – суд.

Читайте також:   Курс долара в Україні різко зміниться: озвучено нову вартість на лютий

«Якщо суд винесе відповідне рішення – штраф доведеться заплатити. Заарештують майно людини і навіть якщо в неї нічого немає: ані рахунків, ані квартири, виконавча служба знайде, як стягнути ці гроші. У такому випадку громадянин буде все життя жити з боргом у разі такого виконавчого виробництва», – заявив адвокат Ростислав Кравець.


Залиште свій коментар