«Євробляхерів» чекає «чорний період» уже з листопада: майно заарештують, усім нарахують величезні штрафи

«Євробляхерів» чекає «чорний період» уже з листопада: майно заарештують, усім нарахують величезні штрафи

В Україні через півтора місяця закінчиться період пільгового розмитнення «євроблях». Після цього всіх водіїв і власників нерозмитнених авто почнуть штрафувати на суму до 170 тис. грн. А тим, хто не заплатить, заарештують рахунки і майно.Як говориться в матеріалі UBR, розмір усіх митних платежів становитиме приблизно 35 тис. грн. Така сума може виявитися непосильною для левової частки власників машин без реєстрації.

Якщо людину на нерозмитненій «євроблясі» поліцейський зупинить після 10 листопада, то спочатку він випише постанову на 8500 грн (поліцейський штраф). Після – передасть дані на митницю, де згодом і складуть постанову за перевищення терміну ввезення авто – ті самі 170 тис. грн.


Отримає його власник «євробляхи» за адресою прописки через пошту. Після чого повинен буде приїхати на митницю і дати пояснення, а далі – суд.

«Якщо суд винесе відповідне рішення – штраф доведеться заплатити. Заарештують майно людини і навіть якщо в неї нічого немає: ані рахунків, ані квартири, виконавча служба знайде, як стягнути ці гроші. У такому випадку громадянин буде все життя жити з боргом у разі такого виконавчого виробництва», – заявив адвокат Ростислав Кравець.


Залиште свій коментар