«Є прізвища, вже ясно, де вони служать»: Федоров розповів, як штучний інтелект допомагає знайти російських окупантів. Відео

«Є прізвища, вже ясно, де вони служать»: Федоров розповів, як штучний інтелект допомагає знайти російських окупантів. Відео

Технологія розпізнавання облич дуже швидко допоможе встановити особи російських військових злочинців, які винні у звірствах над мирними жителями в Україні. Штучний інтелект ідентифікує кожного, хто потрапив хоча б один раз в об’єктив камер відеоспостереження.Про це розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в інтерв’ю «1+1». «Вже знайдено багато вбивць, які були в Бучі, Ірпені та залишили цю територію. І вже є профілі цих людей, є прізвища, вже зрозуміло, де вони служать«, – сказав він.

За словами Федорова, на даний момент зібрано великий обсяг інформації про загарбників, з нею продовжать працювати. За короткий час стане відомо все про цих людей – докладна інформація про те, де та з ким вони проживають, додав міністр.


«На сьогодні технології дозволяють знайти кожного, хто потрапив в об’єктив хоча б один раз. А враховуючи те, що вони любили фотографуватися та викладати фото в мережу (приїжджали й їхні керівники та викладали фото теж), і що дуже багато було камер у містах, у будинках, які вони грабували, всі це знатимуть: це питання навіть не днів, а годин», – сказав Іван Федоров.

Він додав, що технологія розпізнавання облич «дуже швидко» допомагає знаходити інформацію про російських військових злочинців.


Залиште свій коментар