Які види раку найбільш поширені серед жінок та чоловіків

Які види раку найбільш поширені серед жінок та чоловіків

Українські чоловіки найчастіше хворіють на злоякісні новоутворення трахеї, бронхів та легень, а жінки — на злоякісні новоутворення молочної залози,  із посиланням на Бюлетень Національного канцер-реєстру “Рак в Україні, 2019-2020”.Деталі

Так, у чоловіків найбільшу питому вагу в структурі захворюваності мають рак трахеї, бронхів та легень (сумарно 15,3%, — ред.). У жінок превалюють злоякісні новоутворення молочної залози — 20,3%.


Також, у чоловіків частими бувають випадки захворювання на злоякісні новоутворення передміхурової залози — 12,4%, немеланомні злоякісні новоутворення шкіри — 9,9%, ободової кишки — 6,8%, шлунку — 6,7%, прямої кишки — 6,3%, сечового міхура — 5,5%, нирок — 4,2%.

Серед жінок превалюють немеланомні злоякісні новоутворення шкіри — 12,9%, тіла матки — 9,5%, ободової кишки — 6,6%, шийки матки — 5,4%, яєчника — 4,9%, прямої кишки — 4,8%, шлунку — 4,2%.


За словами клінічного онколога Лікарні ізраїльської онкології LISOD Максима Єрмакова, жінки звертаються до лікарів частіше, ніж чоловіки.

Цитата

“За статистикою LISOD, близько 64% наших пацієнтів саме жінки. Ці цифри цілком корелюються з офіційними даними Національного канцер-реєстру України. Можливо це пов’язано з тим, що українки традиційно більше дбають і про своє здоров’я, і про здоров’я рідних. Адже за світовою статистикою ВООЗ, онкологічні захворювання у чоловіків зустрічаються приблизно на 15% частіше, ніж у жінок”, — зауважив клінічний онколог.

До теми

Спеціалісти Лікарні ізраїльської онкології LISOD розповіли, навіщо здоровій людині проходити чек-ап організму та чи допомагає він уникнути захворювання.

Залиште свій коментар