У понеділок, 22 травня, бійці «Російського добровольчого корпусу», що воюють на боці ЗСУ, заявили про перетин кордону Росії. Після цього у мережі почали розповсюджуватись повідомлення про знищення пункту ФСБ, тривоги, вибухи на Бєлгородщині та навіть танк, що нібито заїхав у регіон.

Більше про ситуацію

Як пишуть ворожі інформаційні ресурси з посиланням на губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова, «бавовна» цвіла в Гайворонському міському окрузі щонайменше з дев’ятої години ранку.


Власне, окупанти запевняють, що у районі Антонова спрацювала ППО та під мінометний обстріл потрапило село Козинка.

Гладков заявив, що ніхто із людей не постраждав, а от телеграм-канали опублікували кадри, на яких нібито видно танк, що, ймовірно, заїхав на територію пропускного пункту «Грайворон» на кордоні з Росією.


Танк на Бєлгородщині: дивіться відео

Разом з тим не можна не згадати про те, що до тла згорів 22 травня вранці прикордонний пункт ФСБ на Бєлгородщині. Відповідне відео, як він палає, уже набирає обертів у мережі.

Горить пункт ФСБ: дивіться відео

Також у телеграм-каналі «Російського добровольчого корпусу» з’явився ролик, на якому видно бійців цього підрозділу та їхню техніку.

Російські добровольці та їхня техніка: дивіться відео РДК

ДО ТЕМИ В окупантів масово горять військкомати: паніка у Москві і не тільки

В окупантів проблеми

  • Згадаємо наостанок, що влада Бєлгородщини уже зібралась на засідання, на якому один з чиновників обмовився, що з однієї з військових частин регіону є «погані новини».
  • Власне, поки достеменно не можна сказати, що саме відбувається на Бєлгородщині, однак жителі цієї області, очевидно, дуже стривожені через «бавовну» та тривоги.
  • Водночас у легіоні «Свобода Росії» констатували, що чинити опір жителям Бєлгорода не варто. Там наголосили, що скоро їхня держава буде вільною від теперішнього режиму.