Я змушений вперше просити допомоги: Порошенко закликав підтримати Марусю Звіробій: вона безстрашна та незламна

Я змушений вперше просити допомоги: Порошенко закликав підтримати Марусю Звіробій: вона безстрашна та незламна

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко закликав прикарпатців підтримати на виборах Марусю Звіробій-Біленьку. Безстрашна та незламна Маруся Звіробій-Біленька — народний герой України, боєць та патріотка, якій точно вистачить енергії та завзяття подолати виклики, які стоять перед нашою країною. Своїм служінням на фронті вона довела, що не підведе в найскладніших умовах.Про це пише на сторінці у Facebook Петро Порошенко (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“До 2013 року Маруся Звіробій-Біленька вела абсолютно звичайне життя: займалася своєю справою, своїм видавництвом та громадською діяльністю. Коли почалися криваві події на Майдані, організувала порятунок поранених. А з перших днів війни легендарний полігон “Марусині ведмеді” готував героїв-добровольців до бою. Далі і сама Маруся — жінка, мати — прийняла рішення, що її місце на фронті”, – нагадав Порошенко.


“Вона не побоялася Путіна і його посіпак. Не побоялася і кримінальних переслідувань “потерпілого” від відео у Фейсбуці Зеленського. Впевнений, її сила та завзяття боронити інтереси України вкрай потрібні в парламенті”, – наголошує лідер партії.

“Закликаю всіх підтримати кандидата у народні депутати від “Європейської Солідарності” у 87 окрузі Марусю Звіробій, бо в єднанні ключ до перемоги”, – переконаний Петро Порошенко.За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Залиште свій коментар