«Я такого ще не бачив»: лікар розповів про новий «Дельта»-штам коронавірусу, який виявили в Україні

«Я такого ще не бачив»: лікар розповів про новий «Дельта»-штам коронавірусу, який виявили в Україні

Мутація нового і небезпечного штаму «Дельта» вже активно поширюється територією України.В Україні циркулює новий мутований штам коронавірусу «Дельта». Цей варіант вірусу поширюється швидше за усі попередні і є ще більш заразним.

Про це у коментарі ТСН.ua розповів головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.


«На жаль, дійсно у нас є новий штам вірусу, який просто мегашвидко поширюється, на який ми, медики, не розраховували«, — розповідає нам лікар.

За його словами, уникнути інфікування новим варіантом вірусу буде вкрай складно, адже він більш заразний, аніж його попередник.


«Те, що я бачу по пацієнтах, то я такого ще не бачив, — це настільки все стрімко у сенсі поширення (вірусу — Ред.) і настільки чітко це інфікує людину, що то тут без коментарів. Тобто якщо раніше ще були шанси, що хтось не заразився, то зараз практично майже всі заражаються«, — каже медик.

За словами Тараса Жиравецького, новий мутований штам коронавірусу, якого зафіксували на території Великої Британії, застав зненацька наших медиків і владу, адже поширюється надзвичайно стрімкими темпами.

«Поширюється мегашвидко, тому ми і не могли спрогнозувати. Тут воно підірвало, таке враження, що стався вибух бомби«, — підсумував лікар.

Залиште свій коментар