У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився «мажор»

У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився «мажор»

У Харкові 16-річний хлопець на Infinity грубо порушив ПДР і влаштував масштабну аварію. Автомобіль неповнолітнього на величезній швидкості виїхав на перехрестя на червоне світло і зіткнувся з іншою машиною, водій якої загинув.Про це повідомляє Костянтин Андріюк на своїй сторінці в Facebook.

Як трапилася аварія

16-річний водій на Infinity зі швидкістю 100 кілометрів на годину порушив правила і в результаті загинуло дві людини — одна з машини, в яку він врізався, інша людина — з його ж авто. Дві людини госпіталізовані.


Відео страшного моменту можна переглянути за посиланням.

Винуватець ДТП вже неодноразово «світився»

16-річний «герой» вже неодноразово помічений у своїх неадекватних витівках. Як пише Костянтин Андріюк, він постійно викладав у соцмережі свої пригоди, а саме порушення ПДР. На одному з відео його зупиняє поліція, але він матом посилає патрульного.


Також повідомляється, що у хлопця в 14 років був конфлікт з жінкою, потім він дістав пневмат і вистрілив в неї. Далі направив ствол у бік її дитини. У своєму Instagram він постійно публікує відео, як їздить по «зустрічній» і на червоне світло.

«Винуватець ДТП — яскравий представник «золотої молоді» Харкова. 2005 року народження. Летів з корешами на червоне світло зі швидкістю більше 100 км/год», — пишуть про хлопця в соцмережах.

А ось скріншоти з соцмережі, які говорять самі за себе.

У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"

Перші фото винуватця ДТП

На сторінці «Харків 1654» у Facebook вже з’явилися перші фото винуватця страшної аварії. Також пишуть, що його батьки відразу після ДТП подали заяву про викрадення автомобіля і намагаються «відмазати» сина.

У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"У Харкові 16-річний хлопець на шаленій швидкості в ДТП вбив людей: як до цього веселився "мажор"Винуватець ДТП (фото: facebook.com/kharkiv1654)

Залиште свій коментар