«Я не здався!»: син Віктора Павліка продовжує боротьбу з раком

«Я не здався!»: син Віктора Павліка продовжує боротьбу з раком

Павло Павлік заявив, що хоч і відмовився від лікування, але не буде сидіти і чекати поки щось станется.Син українського співака Віктора Павліка Павло поділився з шанувальниками новим дописом, у якому заявив, що продовжуватиме боротися із раком.

21-річний юнак, який днями повідомив, що свідомо відмовився від лікування саркоми хребців, у своєму Facebook опублікував новий допис, яким пояснив свої слова, які не всі зрозуміли правильно.


Так, за словами Павла він, хоч і припинив лікування, але не збирається сидіти і чекати, коли щось станеться. Він не здався та продовжує боротися з хворобою.

Отож, найперше і найважливіше: я не здався! …Можливо я й справді випадково написав так, що це мало вигляд як останні слова. Та це не так! Цитую: “Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить мені залишилося тільки протриматися в живих скільки зможу”. Написано, що мені залишилось тільки чекати. Та де написано, що так я і буду робити? Сидіти і чекати? Не для того я пішов на військову службу, щоб чекати поки щось станется. Я пішов туди, щоб знаходити шляхи вирішення проблем навіть там, де їх зовсім неможливо побачити. Тому просто чекати я ніколи не буду. Я й надалі буду боротися та жити з вірою в свою перемогу над моїм новим ворогом, — повідомив хлопець


Також юнак пояснив, чому було ухвалене рішення відмовитись від лікування та що буде відбуватись далі.

По-друге я не відмовлявся від лікування і це не було моїм якимось відчайдушним рішенням. Це було абсолютно логічним та обдуманим висновком. 18 курсів хіміотерапій. Більшість з людей, на щастя, не уявляє що це таке. Та ця штука отруює як хворі клітини, так і здорові, і звісно це сильно пригнічує імунітет. А якщо це ще й не дає бажаного результату, то який сенс продовжувати таке лікування? Саме тому ми з лікарями та батьками вирішили дати імунітету можливість відновитися та почати самому брати участь у знищенні хвороби, — продовжив Павло

Павло Павлік

Відповів Павлік і на коментарі шанувальників, які радили йому звернутися до нетрадиційної та альтернативної медицини, заявивши що це безглуздо.

А щодо альтернативного лікування… Ви справді вважаєте, що якби якийсь дідо виліковував грибами та травами 4-ту стадію раку, про це б знали десятки зо два людей, а він би жив десь в селі на краю світу? … А говорячи про різні клініки, які “вигадують” найновіші ліки, що якось стимулюють організм та виліковують ту ж 4-ту стадію… Та вже б давно увесь світ знав би про ті ліки і ви побачили б у головних новинах фразу “людство перемогло онкозахворювання, більше ніхто ніколи не буде від них страждати, — звернувся юнак

За його словами, альтернативна медицина — це «лише спосіб заробити більше грошей на стражданнях інших». Він впевнений, що таке лікування може впливати на людину лише ментально, налаштовувати організм та мозок людей на те, що це точно допоможе.

Також Павло повідомив, що він вірянин, тому коментуючи поради звернутися з молитвами до Бога зауважив, що робить це з дитинства.

Віктор Павлік з сином

Наприкінці свого посту хлопець подякував всім, хто його підтримує та закликав не вірити всім заголовкам у ЗМІ, а детально вчитуватися у його слова.

Я бачив заголовки, ніби я терміново шукаю старих друзів аби встигнути попрощатись з ними. Попрощатись? Та я збираюся тільки вітатися з ними знову і знову та знайомитися з новими. Прощаюся я тільки з нескінченними курсами важкого лікування, — запевнив хлопець

Залиште свій коментар