«Я можу дихати»: в Батумі обвалився 5-поверховий будинок, під уламками є дорослі і діти

«Я можу дихати»: в Батумі обвалився 5-поверховий будинок, під уламками є дорослі і діти

Рятувальники розбирають уламки.У центрі грузинського Батумі обвалився п’ятиповерховий житловий корпус, який звели у 1980-х роках.

Про це повідомляють «Новости Грузия».


Очевидці кажуть, що перед обвалом стався вибух. Фахівці, які прибули на місце, розглядають дві версії інциденту: вибух газу або пошкодження стіни під час ремонтних робіт. Зазначається, що у споруді п’ять поверхів, а ще два надбудували.

Рятувальники витягли з-під уламків будинку трьох осіб, зокрема і дитину. Вона разом з матір’ю перебувала у припарковані поруч з будинком машині. Її шпиталізували до медзакладу. Один чоловік отримав незначні забої.


Тим часом під уламками будівлі перебувають люди: в будинку було 12 квартир. Мешканці будинку, чиї близькі потрапили під уламки, оплакують своїх близьких та кличуть дітей, які перебували в будинку під час обвалу.

Рятувальники почули, як кілька людей кликали на допомогу з-під завалів. Один з мешканців кричав: «Я можу дихати». Він ствердно відповів на питання рятувальників, чи чує він їх. Крім того, вдалося подзвинити декому, хто під завалами. Один чоловік сказав, що живий, але у нього, швидше за все, зламана нога.

До обваленого будинку прибули глава уряду Аджарії Торніке Рижвадзе і очільник МОЗ Ніно Нижарадзе.

Залиште свій коментар