Я дякую йому: Зеленський у відеозверненні «передав привіт» Порошенкові

Я дякую йому: Зеленський у відеозверненні «передав привіт» Порошенкові

Зеленський не назвав прізвища свого опонента, але з контексту зрозуміло, що глава держави «жорстко пройшовся» саме по Порошенкові.Президент Володимир Зеленський заявив, що олігархи в Україні хочуть впливати на громадську думку і тому чинять опір «антиолігархічному законові».

Про це глава держави сказав у своєму відеозверненні.


«Політика олігархів-політиків, або політиків-олігархів дуже проста: ресурси не для всіх, а тільки для них, закон для всіх, але не для них. Вони купують депутатів, які лобіюють їхні інтереси; правоохоронців, які це не помічають; і суддів, які це прощають. А свої медіа перетворюють на артилерію проти держави і конкурентів», — сказав президент.

Зеленський переконаний, що закон про олігархів покладе край такій політиці. Також він натякнув на свого політичного опонента — п’ятого президента і очільника «Євросолідарності» Петра Порошенка, який стверджував, що цей закон не запрацює і є фікцією


«Дехто, це один із відомих політиків-олігархів. Попри його слова я щиро дякую йому. Те, що закон працює, у перший день після ухвалення довів саме цей політик-олігарх. Переконуючи всіх, що він лише політик, він мужньо втратив частинку себе і своїх медіаактивів. Я щиро вітаю колективи двох медіаканалів (натякаючи на «Прямий» та «5 канал» — Ред.), що здобули реальну незалежність, і зможуть вільно казати людям правду під керівництвом «нових», «незаангажованих» та «незалежних» власників — народних депутатів із партії цього політика-олігарха», — підсумував президент.

Залиште свій коментар