Хочете знати правду? Я живу біля будинку, де мешкають батьки Зеленського і хочу розказати всім як насправді вони живуть

Хочете знати правду? Я живу біля будинку, де мешкають батьки Зеленського і хочу розказати всім як насправді вони живуть

Живу недалеко від будинку, де живуть батьки Президента Зеленського.Мама як ходила в старенькому пальто, так і продовжує ходити. Нічого не змінилося. Ніби це не їхній син керує величезною країною.

Країною, повною лицемірних людей, яким подобається, щоб був хаос і безлад, але ж красти краще.


Або які оскаженілого патріотизму, більше нічим відзначитися не можуть.

Ну, а дуже хочеться! Адже це так круто, бігати по місту з виданими прапорами і кричати, шоб аж в горлі дерло! І Робити нічого не треба!


Просто кричи, витріщивши очі і прапорами теліпай! Здорово! Патріот! Гордість. Щось в цьому житті та й значиш.

Деякі псевдопатріти на цій ідеї влізли у владу навіть. А чо? Прибуткова справа, адже! Головне, поквапитися правильно! Справжніх патріотів жаль .. Їх мало. І їм головне не «генерал», а що робиться для країни ..

Ще є відсоток які дісно підтримують-ну тому що якщо вони відступляться, то їх картина світу зламається. Вийде, що все, у що вірив-бутафорія.Я теж патріот своєї країни, але з прапорами НЕ Гасаю. І я також вірю..

Але я вірю в людей своєї країни, в її багатство ресурсів, в її призначення. В її армію і добровольців .. В виробників і тих, хто робить її краще.

Так ось, за майже два роки Президенства його батьки не стали потопати в розкоші і не переїхали в якусь КончеЗаспу..Все скромненько, навіть іноді перебіжками, щоб люди не взнавали. Я жодного разу не розчарувалася за цей час в Президенті.

Я ні за одну його дія не бачу причини його хулити або сором’язливо відводити очі. Те, що у Верховній Раді-знову виродки і тварі. Це ми, люди, виноваті. І що комуналка підвищується, І що пенсії не ростуть. І що зарплати вчителям та медикам не поднімаются. Тому що деякі ФОПи не хочуть платити податки, а хочуть красти і мати на це офіційний дозвіл.

Тому що Петрушкіні спільники , які керували країною 25 років-хочуть знову реванш і знову нас дурити, і при цьому вбuвати і знищувати. Тому що ми не фільтруємо інформацію і злочинно віримо телеку і олігархічно проплаченим сайтам.

Навіщо я це написала. А тому що порохотроллі на зарплатi дуже активні в соцмережі і бігають, як перед смертю в кожен паблік і паскудять так, що нормальні люди бояться висловити повагу свого Президента!

А це нормально-поважати і підтримувати Президента своєї країни! Нормально! це значить, у людини здорова психіка. Якщо Президент помилився, його можна критикувати.

А тролі будуть обливати брудом президента і його симпатиків. Але підтримувати гаранта Конституції це нормально для всіх країн!

Залиште свій коментар