«Втікали крізь полум’я, щоб вижити»: постраждала від удару ракети по Вінниці розповіла про трагедію. Фото

«Втікали крізь полум’я, щоб вижити»: постраждала від удару ракети по Вінниці розповіла про трагедію. Фото

Жінка з нікнеймом Оля Одуванчик, яка постраждала від удару ракети по Вінниці 14 липня, розповіла, як їй вдалося вижити. За її словами, Бог вдруге дав їй шанс жити.Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. Вона також опублікувала два фото з різницею 12 годин, назвавши їх життям до та після.

«Вчора був другий день народження, вдруге Бог дав мені шанс жити…адже вибратись з палаючого Нейромеді було майже не можливо. Я ненавиджу вас росіяни, будьте прокляті ви і ваші нащадки, а ще ті хто серед нас здав і зробив наводку, вас знайдуть вам не буде спокою на цій землі, нехай вас покарають найстрашнішим судом», – наголосила жінка.


За її словами, четвер був звичайним днем, на 11 годину вона збиралася робити МРТ своїй свекрусі-мамі, якій теж вдалося вижити.

Після того, як жінки переступили поріг клініки буквально за дві хвилини стався потужний вибух, внаслідок якого плити полетіли і вмить зайнялась пожежа, весь пластик просто почав горіти величезним вогнем та капати на людей, далі все було як у найстрашніших екшенах.


«Ти біжиш крізь полум’я на світло аби вижити. Дякую тобі військовий який перемотав мені руку джутом, аби зупинити кровотечі від осколку, дякую тобі чоловіче на білому мінівені за те що доставив нас до лікарів, низький уклін Вінницькій травматології за спокій, за надання фізичної, психологічної допомоги….рани загояться, а біль ні…картина коли ти по справжньому бачиш мертвих ні в чому не винних людей на власні очі…Я навіть боюсь представити інший вихід ,коли я більше не зможу обійняти дітей, не можу сказати батькам як сильно я їх люблю ,як ціную тих хто поряд», – зазначила постраждала.

Вона додала, що її чоловік зараз боронить Україну, й він міг втратити в один день двох найрідніших людей.

Ольга до вибуху
Ольга після вибуху
Залиште свій коментар