У шоу «VIP з Наталею Мосейчук» Олену Зеленську порівняли з дружиною президента Горбачова – Раїсою Максимівною. Мовляв, за рівнем впливу вона схожа до нинішньої першої леді.


Олена Зеленська про вплив на президента

Дружина Володимира Зеленського зауважила, що є причина поширеній думці про те, що вона має великий вплив на чоловіка. Адже сам президент часто у своїх інтерв’ю згадує про свою дружину та вплив з її боку. Однак сама Олена не підтримує ці слова.

Я кожного разу в нього питаю: «Навіщо ти це кажеш?». Тому що, можливо, впливаю емоційно. Але я впливаю на свого чоловіка, а не на президента,
– заявила Зеленська.

Перша леді наголосила, що не дає порад Володимирові як президенту, оскільки їй не вистачає експертної думки з цього приводу. Натомість як близькій людині вона може висловлювати свою думку, але не завжди Зеленський дослухатиметься.


Мені здається, він настільки впевнена в собі та самостійна людина, я можу йому казати все, що завгодно, він однаково зробить по-іншому,
– розповіла перша леді.

Олена Зеленська підкреслила, що одною з його порад як чоловікові була не йти у президенти. Очевидно, що цієї думки він не дослухався.


Олена та Володимир Зеленські / Фото з інстаграму першої леді

Що говорила перша леді про вплив на президента

  • Раніше в інтерв’ю для НВ, Олена Зеленська повідомляла, що «звичайно, впливає» на свого чоловіка. Адже їй часто може щось не подобатися, про що вона обов’язково скаже.
  • «Мені вдома ніхто рот не закриває і не забороняє розмовляти на будь-які теми, на які мені захочеться розмовляти. Просто я дійсно обережно до цього ставлюся», – наголосила дружина президента.
  • Також вона додала, що не хоче вносити некомпетентні думки у голову президента. За словами Зеленської, глава держави однаково прийме таке рішення таке, яке йому потрібне.

Олена Зеленська дала перше інтерв’ю

  • Перша леді продемонструвала вишуканий образ для телевізійного інтерв’ю та обрала синій костюм. Вона повторила look, адже раніше одягала таке саме вбрання на виставку Івана Марчука.
  • Олена Зеленська розповіла про 16-річну доньку Олександру. За словами першої леді, дівчина навчатиметься у Україні, а де саме, вона вирішить зовсім скоро.
  • Дружина президента пригадала і зустріч з Бріжит Макрон. Вона зазначила, що під час спілкування перша леді Франції сказала їй ні на кого не зважати, а робити так, як хочеться.