Волонтерка – про важкі поранення бійців у госпіталі Києва: все точно як у 14 році, це перемир’я?

Волонтерка – про важкі поранення бійців у госпіталі Києва: все точно як у 14 році, це перемир’я?

У Головному військовому клінічному госпіталі в Києві допомоги потребують тяжкопоранені воїни Збройних сил України (ЗСУ). У багатьох бійців ампутовано кінцівки, в інших – важкі осколкові поранення.Про це повідомила волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook. Вона привезла в лікарню для військових їжу, соки та солодощі.

Наталія розповіла про травми госпіталізованих бійців. У 21-річного морпіха Дмитра ампутована нога до стегна після поранення протитанковою керованою ракетою. Ще в одного піхотинця, 28-річного Олександра, постраждали обидві ноги внаслідок вибуху міни. Фото 18+


«Побачили б своїми очима, ніч би не спали. Женя трохи старший, осколкове поранення, у бинтах, болі жахливі, їсти не хоче, зціпив зуби, терпить біль. Ярослав, 26 років, ампутовано обидві ноги. Ще один морський піхотинець без ноги в палаті. Все точно як у 14 році. Це перемир’я?» – написала Наталія.

Бійців лікують у Києві.
У воїнів важкі травми.

Волонтерка зазначила, що війна на Донбасі не тільки для активістів і військових, вона стосується всіх українців, і закликала допомогти пораненим.


Переказати допомогу можна на картки 5358 3853 2000 2464 або 5375 4115 0042 7369 Монобанк, Наталія Юсупова.

Нагадаємо, в Головний військовий клінічний госпіталь у Києві 4 березня прибув новий борт із важкопораненими бійцями з Донбасу. Волонтерка попросила про допомогу травмованим воїнам.

Волонтерка привезла пораненим їжу.
Воїнам передали солодощі.
Скриншот.
Залиште свій коментар