Воїни ЗСУ влаштували переполох у «ДНР», повісивши український прапор на бліндаж ворога

Воїни ЗСУ влаштували переполох у «ДНР», повісивши український прапор на бліндаж ворога

Воїни Збройних сил України викликали паніку в лавах терористів «ДНР». В районі Горлівки наші захисники непомітно підкралися до бліндажа ворога і повісили на нього національний прапор.Про це розповів один із прихильників окупантів. Відео з його зізнаннями поділився на особистій сторінці у Facebook голова військово-цивільної алміністраціі Зайцевого Володимир Весьолкін (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Подивіться, якого я вам «новороса» знайшов! Ну, як знайшов – мені наші горлівські підкинули. Яка «республіка», такі й «блогери». Це він сьогодні опублікував. Там ще багато, буде час – покажу», – написав Весьолкін.


У ролику житель Горлівки, який підтримує терористів «ДНР», розповів, що окупанти перебувають у пригніченому стані. Адже вони зазнали великих втрат, коли вирішили провести розвідку боєм.

«Пацани засмучені, був бій у нас, взяли «укропи» в полон нашого пацана. Наші пішли в розвідку боєм – поклали наших хлопців. А сьогодні взагалі – хлопці в стресі, зі сльозами, пацанів похоронили», – сказав прихильник бойовиків.


Однак ще більше їх дух підірвав інцидент із прапором. Адже українські воїни змогли поставити його, коли терористи перебували на позиціях.

«Стояли на бліндажі, все, наступ. Стояли, кажуть: «Уяви – відкриваємо вранці очі, сонце піднімається  і український прапор». У них на бліндажі прив’язали, уявіть, «укропи»! Взагалі ніхто не спав, ніхто не ловив ґав. Ні гранату «укропи» не закинули в бліндаж, ні фіга», – зізнався пропагандист «ДНР».

«Укропи» показали, які вони сильні. Уявіть, яка у них всередині зараз мужність, сила, що вони пацанів наших не чіпали, а до них підкралися на позицію. Уявіть! Це дуже круті пацани, я так розумію. Підкралися, прив’язали їм на бліндаж прапор український і пішли. Нікого не чіпали, ніяких гранат. Це вони показали свою силу, щоб наші боялися», – додав він.

Пост Володимира Весьолкіна

 

Залиште свій коментар