Вітренко підтримав підвищення тарифів на електроенергію для українців

Вітренко підтримав підвищення тарифів на електроенергію для українців

Виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко заявив, що він підтримує підвищення тарифів на електроенергію. Водночас, за словами політика, зростання зарплат повинне випереджати подорожчання.

Про це він сказав в інтерв’ю «24 каналу». «Моя позиція така: повинні бути нормальні європейські правила. Якщо це означає підвищення тарифів, то потрібно такі питання розглядати. Але водночас має бути випереджувальне зростання зарплат. Я вважаю, що головна проблема – це не тарифи в Україні, а низькі зарплати», – сказав Вітренко.


Читайте також:   У Кабміні розповіли, чи можуть українці безкоштовно отримати 2 га землі


Чинну систему, за якої низькі ціни на електроенергію для населення компенсують високими цінами для промисловості, Вітренко назвав «компенсуванням одного перегину іншим».

«Я людина ринкових поглядів. Вважаю, що якщо все правильно зробити, країна буде успішнішою, а люди – багатшими. Замість того, щоб один перегин компенсувати іншим перегином. Тому якщо навіть тарифи на електроенергію будуть вищими, але водночас люди отримуватимуть ще більшу зарплату і все буде стабільно, вони не переживатимуть, що тарифи будуть постійно зростати – це нормальний сталий варіант», – пояснив Вітренко.

Залиште свій коментар