Омелян – Зеленському: “Готуйтеся, бо може так бути, що в’язниця ще стане найкращою альтернативою

Омелян – Зеленському: “Готуйтеся, бо може так бути, що в’язниця ще стане найкращою альтернативою

Коли читаєш останнє інтерв’ю Зеленського – стає зрозуміло, що 9 кг кокаїну зникли в порту Південний, а знайшлися на Банковій. Чувак бреше, як дихає.

Криголам «Зеленський» йде крізь товщу 30-річного льоду, незважаючи ні на що. І дороги вони будують, і мости фрагментами з острова на берег в одну сторону мостять. Яка різниця, що вдвічі дорожче і втричі менше – зате «не крадуть і довідка з ЦРУ і Мі-6 є». Краде хтось, але не я. Корупцію будемо знищувати поетапно: спершу накрадуться на горі і перестануть, далі середня ланка вгамує апетити. А як ні, то ні.


І в енергетиці, держпідприємствах, митниці, ДФС, лісі, бурштині проблеми не через друзів-олігархів, а через коронавірус. З економікою абідно получилося, бо рік високо(К)сний.

Читайте також:   Проект про примусове відселення росіян не суперечить праву ЄС, - комітет ВР


І Єрмак – не дурак, а так. А Татаров – вже інший. Сам викручується. Ні Зеленський, ні Венедиктова реально не в курсі, що НАБУ не так. Росія – це да, але ні. Будемо воювати до останнього патрона, «я дам Вам парабеллум, будєм атхадіть в гори». Але воювати – лише коли повністю здамося в полон і нашу всю армію знищать під час непрацюючого «перемир’я».

І над усією державою витає дух Порошенка, якого всі хочуть піймати, але ніяк не можуть. Ще й він сам, замість того, щоб кудись зникнути – ходить і весь час нагадує: «хлопці, припиняйте бардак і беріться за роботу».


Читайте також:   Зеленський відповів, чи став він "вироком" Порошенка

Ну, нічого, після свят так після свят. Володимире Зеленський, шкода, що Ваші радники мовчать, а Ви самі допетрати не можете: коли 70% людей розчаровані Вашою роботою, вважають, що Ви ведете Україну не туди і жити стало гірше – це вони вже не Петра хочуть посадити, а Вас.

Готуйтеся, бо може так бути, що в’язниця ще стане найкращою альтернативою. Думка автора може не відображати думку редакції.

Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залиште свій коментар