Віталій Марків вийшов на волю: фото й відео

Віталій Марків вийшов на волю: фото й відео

Український нацгвардієць Віталій Марків вийшов на волю. Його відпустили з в’язниці після того, як апеляційний суд в Італії 3 листопада зняв з нього всі звинувачення.

Про те, що Віталій Марків вже покинув італійську в’язницю, де провів понад 3 роки, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України в телеграмі.


Це надзвичайна подія! Ми довели, що справедливість є, справедливість існує. Мій вирок довів, що кремлівській пропаганді немає меж. Але правда перемагає, добро перемагає. Слава Україні!
– такими були перші слова українського воїна на волі.

Читайте також:   Великдень в умовах карантину: правила відвідування церков і список обмежень

В’язницю він покидав у супроводі української урядової делегації, що прибула на завершальне судове засідання в справі українського бійця.На вулиці його чекали декілька десятків людей – це українці, які живуть в Італії, а також українські журналісти. Частина цих людей була й під судом, а згодом вони вітали матір Віталія.


Віталій Марків вийшов з в’язниці з українським національним прапором на спині, а також з футболкою з тризубом. Після звільнення він поспілкувався з людьми, що очікували його під в’язницею.

Читайте також:   «Україно, за щедру нагороду дякую!» – актор Пашинін, який з Росії повернувся в Україну і воював у АТО, одружився

«Ми вистояли, показали, що можемо протистояти одній з найсильніших армій світу. Ми захисники, ми не окупанти. Ця перемога – у пам’ять усім загиблим військовим. Я не вірив, чесно, але чудо трапляється. Непереможний лише той, хто не здається», – заявив Марків.

Перші миті Віталія Марківа на волі: дивіться відео

Віталій Марків вийшов на волю з італійської в’язниці: дивіться відео

Віталій Марків

Залиште свій коментар