«Вирішив подратувати українців голою ср*кою»: Притула продемонстрував відео ліквідації позиції окупантів

«Вирішив подратувати українців голою ср*кою»: Притула продемонстрував відео ліквідації позиції окупантів

Відомий український ведучий та волонтер Сергій Притула продемонстрував відео, яке було зняте за допомогою безпілотника на Донбасі. На ньому ВСУ завдають ударів по позиції російських найманців.Відповідне відео з’явилося на сторінці Притули у Facebook.


«Міг би зараз сидіти десь у себе під Костромою і празнувати Дєнь Побєди. Але ж ні, вирішив подратувати українців голою ср*кою!», — йдеться у повідомленні, адже під час ліквідації одного з найманців РФ, він чомусь був голим, коли ВСУ почали завдавати удари.

Хоча відео було оприлюднене 9 травня 2021 року, зважаючи на відсутність снігу і деревам без листя, інцидент трапився або ранньою весною, або пізно восени. Точна дата знімання невідома.


«Я не так часто бавлю вас фідбеками від наших воїнів, але тут не стримався. Особливо, коли знаєш, що і координація ведення вогню, і це відео були зроблені завдяки коптеру, на який ми скидалися всією країною», — зауважив волонтер.

Також невідоме місце ліквідації бойовика.

«Але точно можу гарантувати те, що чую від наших захисників: жодна втрата на фронті не минає без кратної помсти», — резюмував Притула і закликав жертвувати кошти для допомоги українським воїнам.

Залиште свій коментар