Випaлa з вікнa з дитиною, поки чоловік спaв: ексклюзивні детaлі зaгибелі юристки в Хaркові

Випaлa з вікнa з дитиною, поки чоловік спaв: ексклюзивні детaлі зaгибелі юристки в Хaркові

У Харкові з вікна 19 поверху висотки випала 42-річна жінка з маленькою дитиною. Загиблою виявилася юристка й викладачка Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Яна Н. Знайомі й колеги не можуть пояснити причини її вчинку.Детальніше про трагедію читайте в матеріалі.

Останнім часом були проблеми зі здоров’ям

Мешканці будинку по вулиці Культури, де жила Яна, не можуть отямитися від шоку. «Нормальна сім’я, жінка завжди привітна. Останнім часом Яна гуляла у дворі з візочком, її дитині ще не було й року. Нічого незвичайного не помічалося, та й сусіди кажуть, що сім’я спокійна, скандалів не було. Ми не можемо зрозуміти, що сталося», – розповіла одна з мешканок цього будинку.


Багато друзів навіть не знали, що трагедія сталася саме з нею. «Це вона?! Навіть подумати не могла! Гарна, спокійна, скромна, була дуже хорошою фахівчинею з цивільного права», – зазначила одна зі знайомих.

Також колишня однокурсниця загиблої додала, що в останні роки в Яни були проблеми зі здоров’ям. «Я не вдавалася в подробиці, що саме в неї було. Можливо, колеги з кафедри знають», – повідомила жінка.

Була науковцем і авторкою книг

Яна працювала на кафедрі цивільного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Раніше сама закінчила цей виш, захистила кандидатську в аспірантурі, є співавторкою підручника «Сімейне право».

На одному зі студентських форумів учні загиблої добре відгукуються про неї як про викладачку. «Закінчила академію кілька років тому, а сімейне право пам’ятаю досі, спасибі вам», – написала одна з колишніх студенток.

Інші відзначають, що Яна Н. із тих викладачів, які розуміють студентів. Вона могла залік поставити тільки за відвідування лекцій, а автомат – за те, що хоча б трохи старався.

«Яна Володимирівна була дуже красивою і ефектною жінкою, багато хто на неї навіть заглядався. Так, вона лояльно ставилася до студентів, у неї завжди можна було відпрацювати пропуски, і двійки вона рідко ставила», – згадує колишня студентка Ірина.

Одна з викладачок цього вишу розповіла, що Яна двічі була заміжня. «Уперше вона вийшла заміж і народила сина. Не так давно знову вийшла заміж і вдруге стала мамою. Дійсно дуже старанно вчилася у виші, брала участь у роботі гуртка. Писала дисертацію під керівництвом Жилінкової, яка говорила, що Яна дуже сумлінна аспірантка. Вона опрацювала багато літератури для написання дисертації, іноземні статті перекладала сама. І після захисту залишилася працювати на кафедрі», – розповіла викладачка.

«Була дуже скромною, приємною, інтелігентною дівчиною. І весь час займалася своєю сім’єю. Це жахлива трагедія, навіть не уявляю, як усе це переживе її мама», – написала нам її знайома викладачка.

Мама Яни працює юридичним консультантом в одному з комунальних підприємств.

У сімейній юридичній компанії, де Яна вважалася юристом, нам сказали, що вона в них не працювала. «Ми її залучали для консультацій, тому що вона була хорошою фахівчинею в області сімейного права й наукового. Але я її вже років вісім не бачив», – сказав нам глава фірми Василь Масюка.

Записки не залишила

У поліції кажуть, що жінка передсмертної записки не залишила.

«Відомо, що 53-річний чоловік цього ранку перебував удома, він дізнався про те, що трапилося, тільки від поліцейських, які піднялися до його квартири. Каже, що в цей час спав. Що стосується старшої дитини, то в нас немає даних про неї», – сказала речниця поліції Харківської області Олена Баранникова.

Відкрито провадження за статтею «Умисне вбивство» з позначкою «самогубство», слідчі перевіряють телефон і останні контакти загиблої жінки.

Залиште свій коментар