Військові ЗСУ випробували протитанкові комплекси NLAW

Військові ЗСУ випробували протитанкові комплекси NLAW

Сьогодні у Львівській області перша група українських військовослужбовців провела завершальні навчальні стрільби з протитанкових ракетних комплексів NLAW. Про це повідомляємо із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.Деталі

28 січня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівська область) відбувся завершальний етап підготовки першої групи українських військових.


«Вони будуть інструкторами з підготовки операторів протитанкових ракетних комплексів NLAW (Next Generation Light Anti-tank Weapon)», — повідомили в Генштабі ЗСУ.

Навчання завершилося реальними стрільбами з ПТРК NLAW.


«Вогонь по мішенях вели з різних дистанцій через вікна будинку, з окопу, з бойової машини. Всі цілі були вражені», — ідеться у повідомленні.

Під час навчання британські інструктори знайомили українських військових з характеристиками ПТРК і особливостями їх застосування.

Нагадаємо

17 січня Велика Британія заявила про надання Україні нового пакету систем безпеки, щоб допомогти підвищити її оборонні можливості через загрозу вторгнення Росії.

19 січня британський уряд повідомив, що надав Україні тисячі легких протитанкових ракет для захисту від російського вторгнення.

Залиште свій коментар