Військкомат на Львівщині надіслав повістку людині без кистей і з протезами на ногах: чоловік обурений

Військкомат на Львівщині надіслав повістку людині без кистей і з протезами на ногах: чоловік обурений

Своєю чергою посадовці Львівської області не вбачають у цій ситуації нічого скандального.Мешканець Дрогобича Руслан Кубай, який не має кистей обох рук та якому на початку року прийшла повістка, розповів нові подробиці цього випадку. Виявилося, що в нього немає не лише кистей обох рук, а і кінцівок ніг. Тобто він рухається завдяки протезам на ногах.

Про ці подробиці Руслан Кубай повідомив у коментарі для ТСН.ua.


«По-перше, я знятий з військового обліку. В Дрогобичі я навіть не стояв на обліку, тому що прописаний в Новояворівську», — розповідає Руслан Кубай.

До цього він додає, що ця ситуація з повісткою його обурила.


Фото: Ruslan Kubay / Facebook

«Звичайно, це мене обурило. У мене немає не тільки кистей рук, у мене протези на обох ногах, я на протезах. Військкомат переді мною не вибачався. Те, ще у військкомата є некомпетентність – це трошки проблема нашої держави. Коли я приходив туди, то одразу повідомив, що є інвалідом першої групи, що у мене немає кінцівок рук та ніг. Приходив з документами, мене відправили на комісію», — каже Кубай.

За словами Руслана Кубая, в військкоматі йому повідомили, що дають тимчасове відстрочення. «А коли я виклав у Facebook про те, що мене викликали повісткою, то мені змінили висновки комісії», — додає Кубай.

Своєю чергою посадовці Львівської області, які курирують питання надсилання повісток, нам відповіли, що, на їх думку, не вбачають в цій ситуації нічого скандального.

«Цьому громадянину було достатньо прийти до центру комплектування з відповідними документами, які свідчать про його стан здоров’я. Замість цього цей громадянин оприлюднив своє бачення ситуації в соцмережі», — розповіли нам львівські посадовці.

Залиште свій коментар