Сюрприз допомогла влаштувати керівниця «Рівне – Такмед» Тетяна Воронцова. Вона займається навчанням домедичної допомоги.


Батько не бачив сина з лютого

Військовий 108 гірсько-штурмового батальйону Володимир Боднар був на війні від самого початку. Він провів 7 ротацій на першій лінії, а 4 останні був старшим на позиції. За всі роки візити додому тривали всього кілька днів чи тиждень. Лише одного разу вдалось приїхати на пів року.

Із сином востаннє бачився ще у лютому. Напередодні Володимир написав дружині повідомлення, що повертається.


Хоча серце стискалося, бо там дім і сім’я, а тут – побратими, уже теж, як рідні,
– сказав боєць.

Хотів зробити сюрприз для сина

Чоловік вирішив зробити своє повернення особливим для сина. Тому й звернувся до «Рівне – Такмед». Керівниця організації Тетяна Воронцова зауважила, що є відео, як у всіх країнах світу ветерани повертаються до рідних. В Україні такого не було.

Під час уроку «Я досліджую світ» у клас тихенько зайшов Володимир. Його син в цей час саме вчився з зав’язаними очима накладати пов’язку при кровотечі.


Довгоочікувана зустріч із сином / Фото «Суспільне»

Відкриваю очі і бачу тата

Третьокласник Данило Боднар не міг стримати емоцій.

Артем стояв так біля мене. Я накладаю, накладаю, відкриваю очі і бачу вже не Артема, а тата. Він біля мене стоїть. Казав, що в жовтні приїде, а приїхав у вересні,
– розповів хлопчик.

Насамкінець Володимир зізнався, що бажання повернутися на фронт часто виникає раптово. Цього разу він хоче побути з сім’єю щонайменше пів року.