«Ви загралися»! Аваков пригрозив меру Черкас через ослаблення карантину

«Ви загралися»! Аваков пригрозив меру Черкас через ослаблення карантину

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстко відреагувати на ослаблення карантину в Черкасах.Про це глава МВС написав у Twitter. Він закликав мера міста Анатолія Бондаренка перестати ризикувати життям та здоров’ям людей.

«Пане голово міста Черкас, ви загралися! Припиніть ризикувати здоров’ям і життям людей заради політичних ігор. Реагування буде жорстким», – написав Аваков.


Зі свого боку поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 325 (Порушення правил і норм, встановлених із метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) та боротьби з ними) КК.

Правоохоронці зазначили, що рішення Черкаської міськради суперечить постанові Кабміну №211 від 11 березня про запобігання поширенню коронавірусу в Україні.


«У такий спосіб керівництво міської ради зухвало ігнорує вимоги уряду України та свідомо в період пандемії наражає на небезпеку городян і жителів області», – сказано в повідомленні на сайті Нацполіції Черкаської області.

Залиште свій коментар