Ветерани АТО зможуть вчитися безкоштовно у престижних вузах: «вартість навчання буде…»

Ветерани АТО зможуть вчитися безкоштовно у престижних вузах: «вартість навчання буде…»

Ветерани АТО можуть навчатися на магістерських програмах в престижних ВНЗ УкраїниСтипендія буде покривати всю вартість навчання.

Про нові можливості для ветеранів розповіли на сторінці Мінветеранів Facebook.


Вже оголошений конкурс на навчання в найкращих університетах країни.

Три з них – розташовані в Києві, один – у Львові.


  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Київська школа економіки;
  • Український Католицький Університет;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

У міністерстві зазначили, що всім кандидатам на стипендію важливо подати пакет документів в приймальну комісію, а також успішно скласти вступні іспити.

Раніше ми писали, що 60-річного ветерана АТО побила п’яна компанія.

Скандал розгорівся в Білій Церкві, де компанія нетверезих молодиків напала на колишнього бійця АТО Аркадія Бицюру у дворі його будинку. Про цей випадок розповіла у себе в Фейсбук місцева журналістка Леся Поліщук.

Вона розповіла, що Бицюра зробив зауваження компанії молодих людей, які дуже шумно веселилися у дворі багатоповерхового будинку ввечері, розпиваючи алкоголь і голосно слухаючи музику. На його зауваження молоді люди відреагували досить агресивно атакували ветерана. Побачивши бійку, у конфлікт втрутилася навіть мати Аркадія.

«Старенька Ада Василівна побачивши у вікно, почалася бійка вилетіла з квартири і побігла до дівчат, які стояли і спостерігали, як їх бички б’ють сивочолого чоловіка. Мама кинулася розбороняти, але одна з дівчат, дебела жінка штовхнула стару жінку так, що вона відлетіла до лавки і перекотилася через неї вдарившись головою», — розповіла журналістка.

Коли на місце події приїхала поліція, компанія вирішила написати заяву на ветерана АТО з-за того, що той у процесі конфлікту пошкодив їх музичну колонку. Сам Аркадій з матір’ю також написав заяву.

Залиште свій коментар