Вбивство 7-річної Маші Борисової: у поліції розкрили нові деталі резонансної справи

Вбивство 7-річної Маші Борисової: у поліції розкрили нові деталі резонансної справи

Затриманому у справі про вбивство 7-річної Марії Борисової 62-річному жителю села Щасливе на Херсонщині повідомили про підозру після молекулярно-генетичної експертизи.ДНК затриманого збігається зі зразками ДНК, знайденими на поліетиленовому мішку, в якому виявили тіло дитини. Про це в інтерв’ю «Сегодня» розповів начальник Головного управління Національної поліції Херсонщини полковник Олександр Прокудін.

«Я хочу відкинути нарікання деяких громадян, що злочин навісили на першого-ліпшого. Поліція діяла в межах закону і лише після результатів молекулярно-генетичної експертизи чоловікові було повідомлено про підозру й обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою», – підкреслив правоохоронець.


Він додав, що коли поліцейські прийшли до оселі чоловіка, щоб його допитати, той спробував накласти на себе руки, порізавши вени. Копи надали мешканцю села першу медичну допомогу та викликали «швидку». Медики госпіталізували підозрюваного.

«14 березня, коли прийшов результат експертизи щодо збігу зразків ДНК, сумнівів не було – такими діями чоловік хотів уникнути покарання за скоєний злочин», – сказав Прокудін.


На запитання про можливих спільників затриманого він відповів, що таких даних наразі в поліції немає.

«Але ми продовжуємо працювати, і потрібно виконати ще величезний спектр роботи для доведення справи до суду», – підкреслив він.

Зараз підозрюваний не бажає співпрацювати зі слідством, додав начальник ГУ Нацполіції Херсонщини.

«Він користується законним правом не свідчити проти себе», – пояснив Прокудін.

Залиште свій коментар