Загрожує до 3 років позбавлення волі: маму 8-річної блогерки Маханець допитала поліція

Загрожує до 3 років позбавлення волі: маму 8-річної блогерки Маханець допитала поліція

Мама 8-річної Мілани Маханець після допиту у поліції заявила, що «роман» її доньки та 13-річного Паші Пая є постановкою. Дитяче кохання у соціальних мережах просувають задля піару.Джерело: ТСН

Жінка розповіла, що Мілана познайомилася з Паєм під час власної фан-зустрічі. Задля власного піару діти почали грати роль «пари».


Юну блогерку мама виховує сама. Вона розповіла, що готує доньку до модельного майбутнього і не бачить нічого поганого у такому піарі.

Батька Маханець також викликали на допит.


Окрім того, правоохоронці хочуть допитати і батьків Пая. Однак це відбудеться через декілька днів, бо вони відмовилися спілкуватися без адвокатів.

Що каже поліція

  • Правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею про виготовлення і поширення порнографії, а також примушування до участі у її створенні.
  • Якщо вину батьків доведуть, їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Скандал з блогерами-дітьми Маханець і Пай: головне

  • На своїй сторінці в інстаграмі 8-річна київська модель та блогерка Мілана Маханець розсекретила свій «роман» з 13-річним блогером Пашею Паєм  Недитячі обійми та поцілунки: 8-річна київська модель показала стосунки з 13-річним хлопцем . «Закохані» демонстрували недитячі обійми та поцілунки. Вони навіть прикували себе одне до одного ланцюгом на 24 години.
  • Інцидент обурив українців. Справа дійшла і до дитячого омбудсмена Миколи Кулеби. Він звернувся до Офісу генпрокурора, МВС та Кіберполіції.

 

Залиште свій коментар