Вакцина AstraZeneca пройшла третю фазу: захищає в середньому на 74%

Вакцина AstraZeneca пройшла третю фазу: захищає в середньому на 74%

Вакцина від коронавірусу компанії AstraZeneca пройшла третю фазу клінічних досліджень. За її результатами, ефективність вакцини склала в середньому 74%.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна.

«Хороші новини — з’явилися результати останньої стадії клінічних випробувань вакцини AstraZeneca проти коронавірусної хвороби… Вони свідчать про те, що вакцина безпечна і захищає від симптоматичного перебігу хвороби в середньому на 74%», — зазначив він.


За його словами, результати 3-ї фази клінічних випробувань вакцини AstraZeneca були опубліковані в авторитетному науковому виданні The New England Journal of Medicine.

«У той же час, ефективність вакцини для людей у віці від 65 років ще вище — 83,5%. Ефективність у запобіганні госпіталізації становить 94,2%, а реанімації — майже 100%», — підкреслив Кузін.


Третю фазу клінічних випробувань провели в США, Чилі та Перу. Участь у ній взяли 32 451 особа. З них дві третини отримали дві дози вакцини з інтервалом в 28 днів, а третина отримала плацебо.

Відзначимо, в Україні застосовується ця вакцина індійського та південнокорейського виробництва.

Залиште свій коментар