В Україні з 22 травня відновлять роботу громадського транспорту, з 25 травня відкриють дитячі садки

В Україні з 22 травня відновлять роботу громадського транспорту, з 25 травня відкриють дитячі садки

З 22 травня в Україні запроваджують пом’якшення карантинних обмежень. Вони передбачають відновлення руху міського та приміського транспорту, проведення спортивних змагань без глядачів, роботу готелів. З 25 травня уряд планує відкрити дитячі садочки. Про це повідомляє Урядовий портал.

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом’якшення карантинних обмежень.


Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом’якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, проведення спортивних змагань без глядачів, роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 квадраних метрів”, — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він підкреслив, що з 25 травня планують дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація. У цих заходах уряд співпрацюватиме з місцевою владою.


Ми обрали три критерії: заповненість ліжкомісць, кількість зроблених тестів та кількість захворілих на 100 тис. населення. Якщо ці три параметри відповідають встановленим МОЗ, можемо рухатись від етапу до етапу. По мірі виконання цих трьох параметрів буде можливість робити заходи м’якшими або навпаки їх посилювати в тому або іншому регіоні”, — пояснив Прем’єр-міністр.

Третій етап послаблення карантину планують запровадити 1 червня. Він включатиме в себе початок навчальних заходів, відкриття спортзалів та фітнес-центрів (без басейнів) та відновлення міжобласних перевезень. Авіасполучення також може бути відновлено в червні. Але це, окрім ситуації із захворюваністю, також залежить від того, як авіасполучення будуть відкривати інші країни.

Залиште свій коментар