В Україні ліквідували 19-річного контрактника із Кубані, який хотів заробити грошей на війні. Фото

В Україні ліквідували 19-річного контрактника із Кубані, який хотів заробити грошей на війні. Фото

Українські воїни ліквідували 19-річного окупанта Григорія Плохіх із Краснодарського краю. Він підтримував Путіна та поїхав до України «заробити грошей».Окупанта було знищено 18 березня. Про його загибель повідомляє Краснодар Онлайн.

Українські воїни ліквідували окупанта із Краснодарського краю

Російські журналісти поспілкувалися із сестрою окупанта зі станиці Кубанської Апшеронського району. Вона розповіла, що той був сиротою. За освітою – автослюсар. Однак у «багатій Росії» йому не сиділося і він підписав контракт із путінською армією, щоб поїхати воювати в Україну.


«У нього не було жодного досвіду. Він завжди, якщо писав, коли був на кордоні з Україною, завжди був такий бадьорий, завжди заспокоював, що «все добре, сестро, скоро додому». Досі не віриться в це. Як він говорив: «Я за Путіна. Путін сказав — треба, значить, відстоювати свою точку зору і людей, які там страждають, захистити», — каже сестра окупанта.

19-річний рашист, за словами росіянки, воював під Маріуполем — як там путінські вбивці «захищали людей», вже побачив увесь світ. Вбивати українців він поїхав, щоб «заробити грошей та стати на ноги».


«Хотів підписати контракт, заробити гроші, щоб у мене не просити. Не знаю, скільки грошей обіцяли за це, не говорив. Скільки за контрактом зараз платять? Я ж не знаю. Ось я гроші зароблю, говорив, на ноги встану… Які тут, [у станиці], можуть бути перспективи? Працювати лише за копійки», — розповідає громадянка країни-агресора.

Рашист надсилав сестрі фото з-під Маріуполя – а потім приїхав сам, у цинковій труні. Її про ліквідацію брата повідомили СМСкою. Поховати окупанта рідні змогли за 9 днів після смерті.

Окупант надсилав додому фото з-під Маріуполя, а потім додому надіслали його.

При цьому росіянка впевнена, що Росія все правильно робить.

«Я, звичайно, вважаю, що правильно ми робимо. Люди страждають, ми захищаємо. Люди, діти гинуть, бабусі, дідусі. Я ось цього не розумію, коли пишуть, до фашистів нас прирівнюють. Вони неправі в цьому. Ми ж не хотіли ось цього всього, не ми це почали. Вони самі це почали. Нам просто треба було захистити, заступитися за тих людей, які не можуть за себе постояти. Це моя думка», — каже рашистка.

Вона вже отримала відмову у виплаті матеріальної компенсації. Адже вона була опікуном брата-окупанта, а «сестри-опікуна немає в законі». Натомість їй пообіцяли, що, можливо, дадуть медальку.

Залиште свій коментар