Російська військова колона прямує у бік Донбасу — CNN

Російська військова колона прямує у бік Донбасу — CNN

Росія продовжує накопичувати військові сили в Донецькій області.Агентство CNN отримало дані геолокації відео, опублікованого в понеділок у соціальних мережах, на якому знято велику колону російської військової техніки біля селища Матвіїв Курган у Ростовській області.

За даними відео, колона направляється на північний захід, у бік Донбасу.


Високопоставлений український чиновник у понеділок також заявив, що російський наступ на українському Донбасі «вже почався», попередивши, що Росія продовжує накопичувати сили в регіоні.

«На мою думку, цей великий наступ (на Сході — ред.) вже почався. Ми повинні розуміти, що це не буде повторення 24 лютого. Великий наступ де-факто вже почався», — сказав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.


Українські та західні офіційні особи заявили останніми днями, що вони спостерігають за передислокацією російських військ на Донбас після серйозних невдач Москви у спробах захопити Київ.

За словами Денисенка, поки що великих битв, про які так багато говорять останніми днями, немає, але загалом можна сказати, що наступ уже розпочався.

Залиште свій коментар