В одеському пологовому будинку від COVID-19 померла вагітна, чоловік звинуватив медиків у недбалості

В одеському пологовому будинку від COVID-19 померла вагітна, чоловік звинуватив медиків у недбалості

В Одесі від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померла жінка на сьомому місяці вагітності. У неї також лишився п’ятирічний син.Про трагедію розповів чоловік загиблої Олександр Седунов на своїй сторінці у Facebook. Вона сталася 30 листопада у пологовому будинку Одеської обласної лікарні. Сім’я мешкає у місті Южне.

На думку чоловіка, смерть Ганни спричинила недбалість лікарів. Він розповів, що на COVID-19 одночасно захворіли всі члени їхньої родини, це сталося 12 листопада. Жінці лікарі порадили перебувати вдома та приймати парацетамол. Вдома вона лікувалася 10 днів. За цей час вона зверталася до лікарів і говорила, що погано почувається, але в госпіталізації їй було відмовлено.


Як розповів Седунов, пізніше його дружину все ж таки поклали до лікарні, а потім перевели до пологового будинку. За його словами, стан жінки вже був дуже важким – два дні вона провела у пологовому будинку та три дні у реанімації.

Жінка була на сьомому місяці вагітності

«У результаті відправили помирати до пологового будинку Одеської обласної лікарні, коли однієї легені вже не було й аналізи перевищували норму в 30 разів. Довели до цитокінового шторму», – сказано в повідомленні.


Чоловік заявив, що у смерті дружини винні лікар-гінеколог, завідувачі терапевтичного та гінекологічного відділення міської лікарні у місті Южному та головний лікар закладу.

«Чотири людини тримали мою дружину сім днів удома та три дні у лікарні, тим самим заробляючи гроші на COVID-19, оскільки держава виділяє на хворого 27 тисяч гривень на добу. Враховуючи, що дружина вагітна, а це 54 тисячі гривень, множимо на три дні та отримуємо 162 тисячі гривень», – написав він.

Седунов у повідомленні звернувся до Офісу президента, Офісу генерального прокурора, СБУ, МВС із проханням взяти на контроль розслідування смерті його дружини.

Скриншот посту Олександра Седунова у Facebook
Скриншот посту Олександра Седунова у Facebook
Залиште свій коментар