В Одесі знесилений кінь, що тягнув карету, впав посеред міста: перехожі ледь не вчинили самосуд над власником

В Одесі знесилений кінь, що тягнув карету, впав посеред міста: перехожі ледь не вчинили самосуд над власником

Власник тварини переконує копів: з конем усе гаразд.Скандал в Одесі. Там зоозахисники звинувачують власника коня у жорстокому поводженні з твариною. Свідками інциденту стали перехожі: вони бачили, як кінь, що віз карету, травмувався та впав, а власник змушував його йти далі. Обурені люди ледь не вчинили на місці самосуду.

Про це йдеться 15 серпня у сюжеті ТСН.19:30.


Це сталося на розі вулиці Пушкінської-Грецької. Тут бруківка, вона слизька ще й вулиця йде під гору. Кінь просто не зміг витягнути наверх важку карету

Це відео зняли випадкові свідки. Замість того, аби спрямувати коня, що тягне прогулянкову карету, кермувальник силою примушує тварину лізти вгору. Кінь кілька разів послизнувся на бруківці і падає. Але наїзник не зупиняється. Намагається підняти тварину та змусити йти далі. Той на зауваження не реагує. Обурені перехожі кидаються на  власника тварини і ледь не вчиняють самосуду. На місце викликають поліцію.


Власник тварини переконує копів: з конем усе гаразд. Проте громадські активісти просять перевірити, чи легально той експлуатує тварину.

Новини України: в Одесі зоозахисники звинувачують власника коня у жорстокому поводженні з твариною

«Вони ж заробляють гроші це зафіксувати не так важко. Це закон про підприємницьку діяльність, але чомусь нікому це не цікаво», — каже громадський активіст Дем’ян Ганул.

Коней, що розважають туристів, попри закон про жорстоке поводження з тваринами, в Одесі десятки, кажуть зоозахисники. Згадують історію, яка сталась три роки тому: через спеку та перевтому кінь, що тягнув карету з туристами, впав просто серед вулиці.  Та навіть після того випадку знесилених коней власники виводять на маршрут. Ба більше — самі посадовці рекламують такі розваги, як-от голова однієї з районних адміністрацій.

Після вчорашнього інциденту жодної карети у середмісті. Ані травмованого коня, ані його власника розшукати не можемо. Подальшу долю тварини, кажуть у поліції, визначить суд.

«Склали на нього адміністративний протокол “Жорстоке поводження з тваринами”. Там передбачаються штрафні санкції від 4300 гривень, а також можлива конфіскація тварини», — каже речниця патрульної поліції Одеси Алла Марченко.

Тим часом зоозахисники самотужки збираються на рейд. Кажуть: як побачать коней та віслюків, що катають туристів, викликатимуть поліцію. А завтра зранку обіцяють пікет перед міською радою.

Залиште свій коментар