В Одесі працівники військкомату затримали чоловіка під час вручення повістки. Призначено службову перевірку

В Одесі працівники військкомату затримали чоловіка під час вручення повістки. Призначено службову перевірку
У соцмережах з’явилося відео, як працівники військкомату в Одесі під час вручення повістки затримують чоловіка та силою садять його у машину. У центрі комплектування визнали «некоректну поведінку» військових та призначили службову перевірку.Про це йдеться у повідомленні Одеського обласного центру комплектування та соцпідтримки.Так, 22 січня у соцмережах з’явилося відео, як на Банному провулку в Одесі співробітники центру комплектування розмовляють з чоловіком, потім під’їжджає мікроавтобус та його затримують.

Увага! Нецензурна лексика!


У центрі комплектування відповіли, що представники військкомату звернулися до чоловіка у межах загальної мобілізації, оскільки досі не прибув до ТЦК.


«Громадянин взявся безпідставно ображати й принижувати військових нецензурною лайкою, а також знімати їх на відео. На спокійні прохання та попередження про неприпустимість таких дій, громадянин не згодився. Працівники РТЦК та СП повелися емоційно і, застосувавши силу, доставили ухилянта до службового приміщення для з’ясування обставин», — заявили у центрі.

Як зазначається, там у чоловіка перевірили дані та виписали йому повістку.

У військкоматі зазначили, його «військові повелися некоректно», тож призначено службову перевірку, а винні будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. З особовим складом також провели «додаткові роз’яснювальні заходи щодо порядку роботи й дотримання норм етики та законодавства».

У центрі додали, що, тих, хто досі не з’явився до військкомату, доводиться збирати шляхом патрулювання.

«Не наражайте себе на неприємності. Виконайте свій конституційний обов’язок. Долучайтесь до здобуття перемоги. Будьте свідомими та відповідальними!» — йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар