В Одесі чоловік гуляв з відрубаною головою і ножем в руках: фото, відео 18+

В Одесі чоловік гуляв з відрубаною головою і ножем в руках: фото, відео 18+

На проспекті Небесної Сотні в Одесі чоловік вийшов з під’їзду з відрубаною головою та ножем в руках. Поліція вже затримала його за підозрою у подвійному вбивстві.Деталі кривавого вбивства в Одесі

В Одесі, на вулиці Небесної сотні, 41, з будинку на вулицю вийшов чоловік з відчленованою головою та ножем в руках. Про це повідомили у телеграмі Департаменту карного розшуку.

За попередньою інформацією, чоловік скоїв вбивство батька та ще однієї людини. Одній жертві вбивця розпоров черевну порожнину, а іншому – відчленував голову.


Його помітили інші мешканці будинку, повідомляє «Думская».

Голий і закривавлений чоловік, обмотаний кишками і з головою людини в руках, вийшов з парадної, сів на лавочку і закурив,
– розповів сусід.


Що кажуть у поліції

У поліції підтвердили подвійне вбивство на Небесної Сотні. Прибувши на виклик, поліцейські побачили чоловіка, який заходив у під’їзд будинку. Вони зайшли до його квартири, де виявили тіла 2 чоловіків з ознаками насильницької смерті.

На місці події працює поліція та слідчо-оперативна група. Відомості за фактом умисного вбивства внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


Чоловік вийшов з будинку з відрубаною головою і ножем / телеграм Департаменту карного розшуку

В Одесі чоловік гуляв з відрубаною головою і ножем в руках

Залиште свій коментар