В Кропивницькому два брати-лікарі заразилися Covid-19: померли обидва, врятувати не встигли

В Кропивницькому два брати-лікарі заразилися Covid-19: померли обидва, врятувати не встигли

У Кропивницькому Кіровоградської області від коронавірусу померли два брати-лікарі.Першим від COVID-19 помер молодший брат, Юрій, який працював кардіологом на швидкій допомозі.

«У нас на швидкій є два види бригад: одні виїжджають на виклик із симптомами коронавірусу, тому вони повністю в захисному одязі. А другі виїжджають просто на виклики, де мова про коронавірус не йде. Юрій поїхав просто на виклик, тому що надійшов дзвінок, жодних симптомів там не було. Але потім Юрій розповідав, що коли він приїхав і став оглядати хворого, то одразу побачив ці симптоми», – розповідає його знайомий лікар.


Другий брат, Олександр, працював реаніматологом у дитячій обласній лікарні в Кропивницькому. «Він дуже довго лежав в інфекційній лікарні, його стан був тяжким. Але, на жаль, лікарі так і не змогли його врятувати», – каже знайомий сім’ї.

Медики, які знали цих лікарів, у шоці від того, що сталося.

«Зараз пишуть, що Олександр міг заразитися від Юрія. Але це неправда. Встановити, хто і кого заразив просто неможливо. Обидва були медиками і підхопити інфекцію могли просто на роботі. На жаль, вона виявилася для них смертельною», – каже знайомий медик.

Залиште свій коментар