Українські захисники підірвалися на Донбасі: що відомо на даний момент

Українські захисники підірвалися на Донбасі: що відомо на даний момент

У Донецькій області 8 вересня двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил підірвалися на мініПри цьому, підірвавшись на ПМН-2, вони отримали бойові травмування. На щастя, життю бійців зараз нічого не загрожує.

Про це повідомило командування Оперативно-тактичного угруповання «Схід» на сторінці в Facebook.


«Обом воїнам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їх здоров’я задовільний», — йдеться в повідомленні.

Військові додали, що на місці події в Донецькій області працює керівний склад бригади, а також робоча група військової служби правопорядку Збройних сил України. Деталі нещасного випадку з військовослужбовцями встановлюються.


Також раніше повідомлялося, що ситуація на фронті різко загострилася, адже російські військові почали систематичні обстріли ЗСУ. Про це повідомив військовий кореспондент і журналіст Андрій Цаплієнко.

Донбасс, войска

На передовій зараз відбувається складна ситуація, Донбас буквально здригнувся від атаки бойовиків. Загострення відбулося у складі російських збройних формувань і було б неможливо без команди з Кремля. Це ще один доказ, що мир з Росією неможливий.

Залиште свій коментар