Українські війська відійшли від Попасної на більш укріплені позиції — голова Луганської ОВА

Українські війська відійшли від Попасної на більш укріплені позиції — голова Луганської ОВА

Збройні Сили України відійшли від Попасної на більш укріплені позиції, які готувались завчасно.Про це в ефірі інформаційного телемарафону 8 травня повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«На жаль, наші війська дійсно відійшли трішечки від Попасної, тому що місто обстрілювали більше двох місяців. Там і бомби, і ракети, і міни, і артилерія. Там зруйновано все вщент. Тому наші відійшли на більш міцні позиції, які готувались завчасно», — сказав він.


Гайдай також зазначив, що наразі тривають тяжкі бої на напрямку Сєвєродонецьк-Воєводівка, а також на території Гірської громади, до якої входять такі населені пункти, як Тошківка, Катеринівка та Золоте-4.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 74-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.


Залиште свій коментар