Україна стала епіцентром коронавірусу в Європі

Україна стала епіцентром коронавірусу в Європі

За минулу добу, 6 квітня, в Україні зафіксували найбільше нових випадків зараження коронавірусом, а також смертей від COVID-19 серед європейських країн.В Україні захворіли 13 276 осіб, померли 430 хворих. Про це свідчать дані онлайн-лічильника Worldometers. Так, країна стала епіцентром поширення коронавірусу в Європі.

Слідом за Україною в рейтингу опинилися Німеччина – 9,6 тис. нових хворих, Польща – 8,2 тис., Франція – 8 тис., Італія – 7,7 тис., Іспанія – 6,6 тис. і Нідерланди – 5,5 тис.


Коронавірус у Європі

У світовому рейтингу Україна потрапила на сьому сходинку після Індії – 115 тис., Бразилії – 82 тис., США – 62,2 тис., Туреччини – 49,5 тис., Аргентини – 20,8 тис. та Ірану – 17,4 тис.

Коронавірус у світі

Дані університету Джона Гопкінса показують зростання нових підтверджених випадків COVID-19 в Україні починаючи з лютого і до сьогодні. Основною причиною цього називають обмежене тестування. Хоча не тільки в нашій країні, але і, наприклад, у Молдові та Румунії.


Зростання щоденної кількості підтверджених випадків COVID-19 в Україні на тлі інших країн Європи

Тоді як у Британії, Франції, Німеччині, Іспанії та особливо Греції фіксується спад динаміки нових заражень порівняно з попередніми місяцями. Це видно на графіках щодо середньої за 7 днів кількості реальних випадків коронавірусу в різних державах.

Зростання щоденної кількості підтверджених випадків COVID-19 в Україні на тлі інших європейських країн
Зростання щоденної кількості підтверджених випадків COVID-19 в Україні
Дані щодо динаміки зростання випадків COVID-19 в Україні та інших країнах
Залиште свій коментар