Убивця міг мати спільників: з’ясувалися нові деталі загибелі 16-річної дівчини на Кіровоградщині

Убивця міг мати спільників: з’ясувалися нові деталі загибелі 16-річної дівчини на Кіровоградщині

У вбивці 16-річної Вікторії Макаренко в селі Кетрисанівка Кіровоградської області могли бути спільники. Тому що перенести тіло непомітно за кілька кілометрів один би не зміг.Про це розповіли ТСН жителі села. При цьому сам підозрюваний – колишній хлопець дівчини – досі заперечує свою провину (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Рідні хлопця також не вірять у його винуватість.


«Він каже, я не бачив, я не знаю. Разом сиділи там, а далі, де вона поділася, – я не знаю. Він такий хороший», – сказала бабуся затриманого Раїса Поліщук.

Водночас начальник Нацполіції в Кіровоградській області Роман Козьяков заявив, що було призначено низку експертиз, результатом яких стала інформація про причетність конкретної особи до скоєння вбивства.


Мачуха загиблої Оксана Гребенюк розповіла, що Вікторія зустрічалася з хлопцем, поки він не почав її домагатися, тоді вона його «заблокувала всюди».

Нагадаємо, дівчину протягом трьох днів шукали кілька сотень людей. Кінологи із собаками прочісували посадки, а водолази обстежили водойми. Її тіло знайшов волонтер-пошуковик у покинутому колодязі на краю села.

За повідомленням поліції, на тілі є тілесні ушкодження. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України.

 

Залиште свій коментар