Убив колишню дружину на очах у сина, а потім наклав на себе руки: деталі трагедії на Чернігівщині

Убив колишню дружину на очах у сина, а потім наклав на себе руки: деталі трагедії на Чернігівщині

На Чернігівщині сталася страшна трагедія. Колишній чоловік жорстоко розправився із 25-річною Ганною Ковальчук, матір’ю його двох дітей. Він убив її просто на очах у трирічного сина, а незабаром наклав на себе руки. Чоловік не витримав, що жінка вирішила розпочати нове щасливе життя, доки він відбував строк за ґратами.Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Задушив колишню дружину, а сам повісився


Жителі села Вересоч Куликівського району досі не можуть отямитися. Скоро вже буде 40 днів, як 35-річний Руслан Гавриленко вбив свою колишню дружину, але події того фатального дня продовжують обговорювати.

Спільне життя Ганни та Руслана не склалося від самого початку. Чоловік ніде не працював, але його батьки – люди порівняно благополучні, навіть купили подружжю будинок у Жуківці. Сам чоловік був нечистий на руку, його двічі ловили на крадіжці, стільки ж разів відбував строк у в’язниці.


Ганна Ковальчук

У місцевій сільраді OBOZREVATEL розповіли, що чоловік повернувся додому лише у травні. Але на той момент Ганна вже оформила з ним розлучення і з двома дітьми переїхала до Вересоча. У жінки з’явився новий цивільний чоловік Сергій, вони купили будинок і стали господарювати. У пари все було добре, мабуть, це дуже дратувало колишнього чоловіка Ганни.

«Сусіди кажуть, що Руслан стежив за нею, знав, що нового чоловіка того ранку не буде вдома, він поїхав на роботу. Аня відвела старшу доньку до школи, дівчинка тільки пішла в 1-й клас. Вдома залишався Ілля, йому всього три рочки. Аня повернулася, а після цього в будинок увірвався її колишній чоловік Руслан. Що там відбувалося, навіть не хочу обговорювати. Але він на очах у молодшого сина задушив її шнуром від телефону», – говорить OBOZREVATEL місцева мешканка Ірина.

Село Вересоч розташоване між Черніговом та Ніжином.

Руслан повідомив своїй сестрі, що вбив Ганну, і попросив, щоб їх поховали в одній могилі. Потім рідні прибігли до будинку в Жуківці, де він жив, і побачили жахливу картину – чоловік повісився на кухні.

Діти залишилися круглими сиротами

Тепер цивільний чоловік Ганни оформлює опіку над дітьми. Він вирішив, що не віддасть малечу до інтернату.

«Хоча своєї сім’ї в нього до Ані не було, але виховувати двох дітей він не боїться. Та й куди їх подіти. Аня росла в багатодітній родині. Її батьки теж розлучені, молодший брат ще до школи ходить, мама не працює, грошей там немає. Хіба що доглянути онуків вона може, а ростити – ні», – кажуть у сільраді.

З молодшим сином Іллею, який став свідком жорстокого вбивства, спочатку працювали психологи та вихователі. Нині через карантин вони зі старшою сестричкою перебувають вдома. За словами сусідів, з дітьми все гаразд, проте будь-яке нагадування про маму може їх травмувати.

Залиште свій коментар