У ЗСУ передали партію модернізованих танків «Булат». Фото

У ЗСУ передали партію модернізованих танків «Булат». Фото

Для ЗСУ відремонтували і модернізували партію танків «Булат», які виконували завдання у зоні Операції Об’єднаних сил на сході України.Оновлення бойової техніки відбулося в рамках державного замовлення ДП «Завод імені В. О. Малишева», повідомила пресслужба «Укроборонпрому».

Як зазначив генеральний директор «Заводу імені В.О. Малишева» Василь Крилас, фахівці усунули всі пошкодження бойових машин, а також провели їх модернізацію із заміною запчастин.


«Булати» пройшли ремонт і складання за повним технологічним циклом. У танках встановлені нові засоби зв’язку і навігаційна апаратура, замінені деякі деталі», – сказав він.

"Булати" виконували бойові завдання на Донбасі .

Відновлені «Булати» на відмінно пройшли випробування у полігонних умовах: здійснили пробіг на 100 кілометрів, під час якого експерти проаналізували роботу танків. Крім того, техніка пройшла перевірку стрільбами, під час яких протестували потужність та точність гармати і кулемета бойових машин.


«Після проходження модернізації танки стали сучаснішими з покращеною координацією зв’язку, приладами прицілювання та системою спостереження. Наші фахівці вже взялися за ремонт наступної партії «Булатів» для наших військових», – додав Крилас.

Нагадаємо, що державне підприємство «Завод ім. В.О. Малишева» (Харків) спеціалізується на виробництві та модернізації важкої і легкої бронетехніки для Міністерства оборони України та іноземних замовників. Серед основної продукції та послуг підприємства – БМ «Оплот», модернізація танка Т-64 до виду БМ «Булат», бронетранспортери БТР-3, БТР-4, модернізація бронетранспортерів БТР-50.

Оновлені "Булати" обладнали новими засобами зв'язку та навігації.

БМ «Булат» – основний бойовий танк, який використовується в танкових військах ЗСУ. Ця бойова машина – глибока модернізація танка Т-64Б. Протягом останніх чотирьох років співробітники ДП «Завод імені Малишева» відремонтували після пошкоджень у зоні ведення бойових дій на сході держави та передали до українського війська понад півсотні модернізованих БМ «Булат» з покращеними тактико-технічними характеристиками. Зокрема, на них встановили нові сучасні засоби зв’язку та навігації, а також прилади прицілювання та нічного бачення.

Залиште свій коментар