У Запоріжжі дитині, чия мама не здала гроші на ремонт, заборонили користуватися туалетним папером у дитсадку. Відео

У Запоріжжі дитині, чия мама не здала гроші на ремонт, заборонили користуватися туалетним папером у дитсадку. Відео

У дитячому садку Запоріжжя розгорівся скандал через батьківські внески. Мама малюка, яка відмовилася здавати гроші на ремонт, попала під булінг інших батьків, а її дитину також почали цькувати.Про події в дошкільному закладі №90 повідомило у Facebook ГО «Хочу вчитися». Активісти розповіли, що поштовхом до скандалу стали батьківські збори, на яких нібито було вирішено зробити ремонт приміщення групи – пофарбувати двері, поклеїти шпалери та встановити натяжну стелю. (Щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця)

За словами активістів, «батьківський комітет», до складу якого входить мама, що сама працює вихователем у цьому ж дитсадку, ініціював збір коштів. Постановили, що всі батьки мають здати на ремонт по 1000 грн.


Однак здавати гроші погодилися не всі, декого турбувала пожежна безпека. Але ініціаторів збору грошей це питання не зупинило. Вихователька заявила, що далі терпіти такі умови неможливо, адже дітям зі стелі на голову сиплеться штукатурка.

Скрин із батьківського чату

Одну з «непокірних» мам змусили здавати гроші радикальними методами, які застосували не лише до жінки, але й до її дитини.


«Одній із мам, яка відмовилася здавати кошти, після того, як вона наступного дня привела дитину в садок, вихователька повідомила, що до неї звернулися батьки з питанням, «чим її дитина підтирає попу», і дізнавшись, що жінка не приносить нічого зі списків госптоварів, які роздають у садку, заборонили її дитині давати туалетний папір. Після того, як вихователька здогадалася, що її знімають на камеру, у вайбер-чаті написали, що цій дитині дозволяють користуватися «їхнім» туалетним папером. І відразу видалили її з групи», – розповідають активісти.

Скрин із батьківського чату
Скрин із батьківського чату

Водночас стало відомо, що на придбання туалетного паперу для дошкільних закладів виділяються кошти з міського бюджету. Про це повідомили у Комунарському районному відділі освіти на запит журналістів ТСН. У райвно заявили, що всі садочки забезпечені цим гігієнічним засобом, однак не змогли відразу відповісти, скільки саме було закуплено паперу в дитсадок №90.

У райвідділі також зазначили, що у ситуації, яка склалася в цьому дошкільному закладі, зараз розбираються.

«Хоча райвідділ не має стосунку до батьківських коштів, ми зараз працюємо і розбираємося із ситуацією. Вчора до нас приходила делегація батьків. Поки що ситуація вирішується», – прокоментували в Комунарському територіальному відділі освіти.

 

 

Залиште свій коментар