У Херсонській області школярів залишать на дистанційці до середини місяця

У Херсонській області школярів залишать на дистанційці до середини місяця

Учням молодших і старших класів усіх шкіл Херсонської області ще тиждень продовжили режим дистанційного навчання. На таке рішення керівництво регіону пішло на тлі поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це йдеться на сайті Херсонської обласної державної адміністрації (ОДА).«Враховуючи складну епідемічну ситуацію, дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти області всіх форм власності продовжено до 14 лютого«, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що відповідне рішення сьогодні ухвалила обласна комісія з питань ТЕБ ​​та НС.


У Херсонській ОДА додали, що під забороною також залишається відвідування учнями закладів позашкільної освіти, а також проведення у навчальних закладах зборів, гуртків і факультативів.

Нагадаємо, раніше сьогодні аналогічне рішення ухвалили члени комісії з питань ТЕБ ​​та НС у Чернівецькій області, де школярів залишили вдома ще на тиждень.


Ми також повідомляли, що з 25 січня на дистанційку перевели учнів усіх шкіл Борисполя Київської області. Рішення було ухвалено на тлі поширення COVID-19.

Як повідомляли Українські Новини, минулого тижня Міністерство освіти і науки рекомендувало перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів через нову хвилю коронавірусу.

Залиште свій коментар