У Херсоні знайшли мертвою жінку, яка зникла під час корпоративу в ресторані: подробиці

У Херсоні знайшли мертвою жінку, яка зникла під час корпоративу в ресторані: подробиці

У Херсоні після новорічного корпоративу у ресторані «Моцарт» зникла 38-річна жінка Яна Судакова. Її розшукували три дні, з 24 грудня, та знайшли мертвою.Про це пише видання kherson.net.ua у понеділок, 27 грудня. Як повідомляється, у розпал святкування жінка вийшла із закладу без верхнього одягу і нібито пішла у невідомому напрямку. Після цього її ніхто більше не бачив. З того ж дня у місті почалися пошуки.

У Херсоні було створено пошукові групи з правоохоронців та активістів. Вони вважали, що Яна вирушила до інших розважальних закладів. Однак після того, як були проаналізовані камери відеоспостереження, виявилося, що жінка вийшла з ресторану через чорний хід, а не через головний, як передбачалося раніше.


На камерах було показано, що жінка попрямувала до покинутої будівлі. Вона розташована на території цього ж ресторану. Правоохоронці провели там пошукові роботи та знайшли жінку – вона була вже мертвою.

Як пише видання, за попередніми даними, жінка вийшла подихати повітрям, випадково заснула й померла від переохолодження.


Водночас точна причина смерті Яни поки не встановлена. Вона стане відомою після проведення судово-медичної експертизи. Як повідомили журналісти, за інформацією поліції, слідів насильницької смерті на тілі загиблої не було виявлено.

Залиште свій коментар