У Волинській області пройшли масові обшуки у справі про вирубку лісу (фото)

У Волинській області пройшли масові обшуки у справі про вирубку лісу (фото)

Обшуки пройшли у десятків жителів селища ЦуманьУ Ківерцевському районі Волинської області пройшли масові обшуки у справі про незаконну вирубку лісу. Обшуки пройшли у жителів селища Цумань.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ у Facebook.


Повідомляється, що поліція провела 24 обшуки у підозрюваних у незаконній вирубці і перевезенні лісу. У фігурантів справи вилучили холодну і вогнепальну зброю, патрони, маски, радіостанції, а також транспортний засіб.

«Також виявлено та вилучено значну кількість деревини різних порід без документів про походження і без чіпів електронного обліку», — йдеться в повідомленні.


Фото: обшуки у Волинській області (facebook.com/mvs.gov.ua)

Місцева поліція уточнила, що до обшуків залучали працівників карного розшуку, слідчих, представників управління стратегічних розслідувань, роту поліції особливого призначення і бійців волинського КОРДу.

Обшуки пройшли у причетних до вирубки і перевезення лісу, а також до підпалу автомобіля на території лісництва. Один з підозрюваних був затриманий у селі Дерно, хоча мав знаходитися в Цумані, оскільки перебував під зобов’язаннями не залишати місце проживання.

Також провели обшуки на місцевих приватних пилорамах на предмет законності їх роботи.

Залиште свій коментар