“У вашу команду не збирався і не збираюся” – Яценюк відповів Зеленському

“У вашу команду не збирався і не збираюся” – Яценюк відповів Зеленському

Не збирається йти у команду Володимира Зеленського колишній прем’єр Арсеній Яценюк.Так у фейсбук відповів на слова президента, який сьогодні на пресконференції згадав прізвище Яценюка і сказав, що у його команді не буде людей із таким досвідом, передає Gazeta.ua.

“Незалежні аналітичні організації з цифрами довели, що жоден уряд не повторив темпу реформ моїх урядів 2014-2016 років. Десь у цей час Володимир Олександрович давав черговий корпоратив. Сподіваюся, він саме цю нашу різницю у досвіді мав на увазі”, – написав Яценюк.

Зазначив, що передав країну зі зростаючою економікою, з відродженою армією, енергетично незалежну від країни-агресора.


“Мій досвід – в уряді взяти відповідальність за країну, проти якої ведеться сухопутна військова операція, триває гаряча фаза війни. Мій досвід – це взяти відповідальність за країну, на рахунках якої 108 тисяч гривень. Мій досвід – це прийняти країну розграбовану, знищену, без вертикалі влади. Без армії, з корумпованою міліцією, з російським газовим зашморгом на шиї країни, з непосильним державним боргом, із загрозою зупинки виплат зарплат і пенсій людям.

Повторю, що говорив не раз: я не збирався і не збираюся у команду Зеленського. Довіра народу, а не окремих персоналій, – ось мета справжнього політика”, – написав Арсеній Яценюк.

Залиште свій коментар