У тещі глави КСУ знайшли землю під Києвом на мільйони гривень: чим ще володіє сім’я

У тещі глави КСУ знайшли землю під Києвом на мільйони гривень: чим ще володіє сім’я

Теща голови Конституційного Суду Олександра Тупицького – Лариса Колпаченко – володіє чотирма земельними ділянками з будинком під Києвом, хоча раніше працювала фармацевткою.Про це повідомляє «Центр протидії корупції» з посиланням на Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. За інформацією ЦПК, Лариса Колпаченко є матір’ю дружини судді – Ольги Тупицької (Колпаченко у дівоцтві). Раніше вона працювала звичайною фармацевткою в одній з аптек Донецька.

«У річній декларації Тупицького за 2018 рік вона згадувалася як співвласниця донецької квартири дружини судді. Крім того, у серпні 2018 року Колпаченко придбала чотири ділянки загальною площею 0,23 га у Василькові Київської області. На найбільшій із ділянок розташований будинок площею 211 кв. м», – сказано в матеріалі.


Зазначається, що поряд розташована ділянка самого Тупицького, власником якої він теж став у серпні 2018-го року. Разом ці ділянки утворюють масив у 0,3 га.

«На спеціалізованих сайтах вартість будинку подібної площі може варіюватися від 9 до 23 тис. грн за кв. м, тому лише вартість будинку на землі Колпаченко могла сягнути 1,7 млн гривень. Водночас на сусідній вулиці 100 м² землі продають за $300, тож за ділянки Колпаченко могла заплатити ще близько 200 тис. грн», – зауважують аналітики ЦПК.


Зазначається, що суддя Тупицький за ці роки не декларував позик, які могли б пояснити згадувані витрати тещі.

 

Залиште свій коментар