У шкільних підручниках показали «видатних» українців: батьки дітей шоковані

У шкільних підручниках показали «видатних» українців: батьки дітей шоковані

У мережі розгорівся скандал через шкільні підручники

В українських підручниках показали видатних українців. Разом з Тарасом Шевченком і Лесею Українкою в цьому ряду стоять українські поп-зірки — Надя Дорофєєва та Дмитро Монатік. На це звернули увагу батьки в групі «Батьки SOS» на Facebook.


Вони запитали, чи не фейк це, але факт підтвердився. Дійсно, у робочому зошиті «Я досліджую світ» для другого класу школи є таке завдання — розповісти, що відомо про людей, які перебувають на фото.

«Привіт. Допоможіть ідентифікувати підручник (або зошит) для 2-го класу. Або це фейк? UPD: не фейк, додаю фото зошити і сторінки, які мені вислали до повідомлення», — написала автор посту.

У шкільних підручниках показали "видатних" українців: батьки дітей шокованіУ шкільних підручниках показали "видатних" українців: батьки дітей шокованіСкріншот поста
Зазначимо, що ця новина в коментарях викликала небувалий резонанс. Українці відзначили, що цей зошит затверджено Міністерством освіти.

  • Це друкований робочий зошит з ЯДС, а не підручник. Але цей зошит затверджений МОН.
  • Мда, думала, що дитині не в іншому класі доведеться пояснювати, що у підручниках можуть друкувати дурню.. Думала, пізніше.
  • Чому було не згадати про Всеволода Нестайка. Чи Ліну Костенко, нашу сучасницю… А то одні з іншими взагалі не в’яжуться.
  • Думала дно. Читаю коменти — нижче постукали. Агов, люди, ви дійсно не розумієте, що ставити в один рядок Шевченка, та Монатіка — лютий треш, та ви ще поставте поруч Грушевського та Вєрку Сердючку і обговорюйте хто «дєткам більше нравиЦЦо». Я розумію, що автори намагаються осучаснити підручники та робочі зошити, тож було б не дивно якби у завданні ми б побачили Руслану, Джамалу, Вакарчука, Скрипку, принаймні ці співаки вже нікого певний внесок в історію України. Так само як і логічно мати завдання з Шевченком, Лесею, Сковородою і нехай для багатьох другоклашок це лише зображення на купюрах, альо такі завдання заохочують принаймні поцікавитись «ху із ху»…
Читайте також:   "Вони туди йшли добровільно": українських депутатів запропонували залишити без пільг

Деякі мами не бачать в цьому нічого поганого, пишуть, що добре, хоч не українські політики зображені на фото.

  • Що не так? Не політики. Щоб зацікавити дітей хіба погано?
  • Батьки, як ви дістали! То вам занудна застаріла програма нецікава, то істерика, що когось з них «в один ряд» поставили.
Залиште свій коментар