Кликав гуляти, та у мене все не було часу: подруга загиблого курсанта зворушила історією

Кликав гуляти, та у мене все не було часу: подруга загиблого курсанта зворушила історією

Дівчина розповіла про перерване кохання, що так і не розпочалося

Трагедія в Чугуєві та загибель 26 людей в авіакатастрофі військового літака Ан-26 шокувала українців, і мільйони громадян сумують за загиблими 25 вересня курсантами, офіцерами та членами екіпажу повітряного транспортника.


Рідні, близькі та друзі загиблих, а також просто небайдужі біля Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба встановлювали свічки та лампадки, несли квіти й вінки. Багато хто не приховував сліз, і люди ділилися зворушливими історіями про молодих авіаторів.

Як розповіла дівчина Наташа з Харкова, загиблий в результаті катастрофи 21-річний курсант Володимир Олабін був її другом. Про це передає «КП в Україні».Говорячи про хлопця, дівчина плаче. Наташа зізналася, що курсант кликав її на побачення, але зустріч все відкладалася… а тепер вже не відбудеться ніколи.


Читайте також:   Степанов розповів, чому українці не хочуть вакцинуватись: "Я лікар і не дозволяю собі"

«Кликав погуляти, та у мене якось все не було часу», — зітхає харків’янка.

Дівчина розповіла, що з Володимиром вони познайомилися в соціальних мережах.

«Ми спілкувалися з ним кожен день! Він дуже добрий хлопчик, я таких людей не зустрічала ніколи. Він мені писав, що любить свою спеціальність, небо, захоплюється технікою», — говорить Наташа.

Востаннє хлопець написав їй після обіду в день трагедії, питав, як у неї справи. Близько 19:00 Наташа відповіла і запитала — як він. Вже 26 вересня вранці написала: «Доброго ранку. Чому не відповідаєш?».

«Я написала, а він не відповів… Почала через друзів дізнаватися, дивитися сторіз, так і дізналася, що він помер… Я не могла повірити просто. Такі добрі люди покидають нас. Мені так шкода його батьків», — ридає вона.

Читайте також:   Залишилось небагато, підтримай! Збільшення соціальної допомоги при народженні до 400 000 гривень

Дівчина додала, що за загибель Володимира і всіх інших, які знаходилися на борту Ан-26, а також за розбите серце батьків і друзів, і за любов, якій просто не вистачило часу, щоб початися — винуватці трагедії обов’язково мають понести покарання.

Володимир Олабін був родом з Миколаївської області. У соцмережах хлопець публікував фото з друзями, з поїздок, з авто та мотоциклами. Єдиний знімок з літаком підписав лаконічно: «Мрія — завдання».

Кликав гуляти, та у мене все не було часу: подруга загиблого курсанта зворушила історією

Володимир Олабін (фото: соцмережі)

Залиште свій коментар